Sommerpriser til/fra Dyreparken/Sørlandsparken

Ta en tur til en av de mange turistattraksjonene som Kristiansand og Sørlandet har og by på, og planlegg enkelt transportkostnadene.

Ta tømmerrenna, besøk badeland, tigrene og løvene i Norges største fornøyelsespark. Kanskje frister det også med en tur til Norges største kjøpesenter, Sørlandssenteret på hele 172.000 kvadratmeter?

Vi har tradisjon tro, faste maksimalpriser til og fra Dyreparken og Sørlandsparken gjennom hele sommersesongen. Dersom du mot formodende har tilhold et annet område enn du finner i tabellen under, kan du alltids ringe oss for et godt pristilbud!

Dagtid: hverdager fra 05:30 – 20:00
Kveld/Helg: man-tors. 20:00 – 05:30. Helg fra fredag kl 20:00 til mandag kl. 05:30.

Til/fra Dyreparken/SørlandsparkenDagtidDagtidDagtidKveld/HelgKveld/HelgKveld/Helg
Antall passasjerer1-4 personer5-8 personer9-16 personer1-4 personer5-8 personer9-16 personer
Ansgar sommerhotell230340445285435580
Hamresanden240355465295440590
Roligheden330495655425635850
Kristiansand sentrum345515685435655875
Kristiansand feriesenter Dvergsnestangen360540720460695925
Skottevik camping530790105068510251365

Behov for barneseter? Ring oss på 07000, så finner vi en passende bil for deg. Vi har også pirattaxier som er moro for de minste. Ring og hør om den er tilgjengelig!